Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

ALEXXI
tel: +420 705 979 440
info(a)alexxi.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena od 175 Kč
Cena od 404 Kč
Cena od 130 Kč

Zakázková výroba
Zakázková výroba

 

Milí zákazníci,

zde uvádíme přehled možností individuální spolupráce. Zabýváme se jak zakázkovou výrobou tak vlastní designovou tvorbou.

 

1.) LASEROVÉ ŘEZÁNÍ A GRAVÍROVÁNÍ NA ZAKÁZKU

Nabízíme možnost zakázkového řezání a gravírování z březové překližky o síle 3 a 4 mm z Vámi dodaných podkladů či návrhů. Více informací o této službě najdete v kategorii LASEROVÁ VÝROBA

VISAČKA NA VÍNO  CEDULKY NA STOLY 

 

 

2.) ÚPRAVA NAŠICH VÝROBKŮ

Velikost

U většiny našich výrobků jsme schopni přizpůsobit velikost Vaším potřebám. Protože se možnosti přizpůsobení co do velikosti značně u výrobků liší, předem nás, prosím, kontaktujte. Pokusíme se Vám odpovědět a připravit cenovou nabídku v co nejkratším možném termínu.

 

Množstevní slevy

Pokud Vás naše výrobky zaujaly a chtěli byste je objednat ve větším množství či odebírat pravidelně, rádi Vám připravíme výhodnější nabídku. Slevy jsou však individuální a záleží na formě sjednané spolupráce. Partnerské spolupráci jsme však otevření, neváhejte nás kontaktovat.

 

Barvy

Uvědomujeme si, že každý domov hraje různými barvami a ne všechny odstíny jsme schopni standardně nabídnout. Proto, abychom mohli co nejvíce naše výrobky sladit s Vaším interiérem, nabízíme možnost provedení našich výrobků v jiném odstínu, než u daného produktu uvádíme. 

  • Odstín na přání se týká pouze akrylových barev, barevné oleje na přání nemícháme.
  • Barvy mícháme ručně na základě dodaného vzorku nebo fotografie. U fotografií ale upozorňujeme, že monitory monou zobrazovat barvy odlišně v závislosti na jejich nastavení a vnějších světelných podmínkách. Míchání odstínu je za poplatek.
  • Naše odstíny nevychází ze vzorníku RAL. Pro srovnání jsme připravili přehled nejpodobnějcích RAL odstínů - ke stažení zde.

 

V případě zájmu o jiný odstín nás, prosím, předem kontaktujte