Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

ALEXXI
tel: +420 705 979 440
info(a)alexxi.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Zakázková výroba
Zakázková výroba

 

Milí zákazníci,

zde uvádíme přehled možností individuální spolupráce. Zabýváme se jak zakázkovou výrobou tak vlastní designovou tvorbou.

 

1.) LASEROVÉ ŘEZÁNÍ A GRAVÍROVÁNÍ NA ZAKÁZKU

Nabízíme možnost zakázkového řezání a gravírování z březové překližky o síle 3 a 4 mm z Vámi dodaných podkladů či návrhů. Více informací o této službě najdete v kategorii LASEROVÁ VÝROBA

VISAČKA NA VÍNO  CEDULKY NA STOLY 

 

 

2.) ÚPRAVA NAŠICH VÝROBKŮ

Velikost

U většiny našich výrobků jsme schopni přizpůsobit velikost Vaším potřebám. Protože se možnosti přizpůsobení co do velikosti značně u výrobků liší, předem nás, prosím, kontaktujte. Pokusíme se Vám odpovědět a připravit cenovou nabídku v co nejkratším možném termínu.

 

Množstevní slevy

Pokud Vás naše výrobky zaujaly a chtěli byste je objednat ve větším množství či odebírat pravidelně, rádi Vám připravíme výhodnější nabídku. Slevy jsou však individuální a záleží na formě sjednané spolupráce. Partnerské spolupráci jsme však otevření, neváhejte nás kontaktovat.

 

Barvy

Uvědomujeme si, že každý domov hraje různými barvami a ne všechny odstíny jsme schopni standardně nabídnout. Proto, abychom mohli co nejvíce naše výrobky sladit s Vaším interiérem, nabízíme možnost provedení našich výrobků v jiném odstínu, než u daného produktu uvádíme. 

  • Odstín na přání se týká pouze akrylových barev, barevné oleje na přání nemícháme.
  • Barvy mícháme ručně na základě dodaného vzorku nebo fotografie. U fotografií ale upozorňujeme, že monitory monou zobrazovat barvy odlišně v závislosti na jejich nastavení a vnějších světelných podmínkách. Míchání odstínu je za poplatek.
  • Naše odstíny nevychází ze vzorníku RAL. Pro srovnání jsme připravili přehled nejpodobnějcích RAL odstínů - ke stažení zde.

 

V případě zájmu o jiný odstín nás, prosím, předem kontaktujte