Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

ALEXXI
tel: +420 705 979 440
info(a)alexxi.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » VĚŠÁKY

VĚŠÁKY

 

Máme rádi PRAKTICKÝ DESIGN, proto jsou naše věšáky navrženy tak, aby nejen dobře posloužily k odložení kabátů či kabelek, ale také na první pohled zaujaly originálním designem. Všechny naše věšáky jsou vyrobeny ze dřeva a překližky, barveny a přelakovány. Většinu věšáků můžete zakoupit také jako polotovar k vlastnímu dotvoření.

 

VYSOKÁ ÚNOSNOST - Pro přichycení na zeď je použit dřík s vrutovým a šroubovým závitem a hmoždinka. Tento způsob ukotvení věšáků je velmi odolný, čímž je zaručena bezproblémová únosnost běžného ošacení, tašek, kabelek …

 

VĚŠÁKY JSOU CELONOSNÉ - Můžete bez problémů zavěsit např. těžký kabát přímo na čelní dekoraci, která je k závěsné části připevněna dvěma skrytými vruty. Délka kolíčku (tj. vzdálenost od zdi po závěsnou dekoraci) je 4 cm, takže na věšák je možno zavěsit i relativně širší předměty nebo více věcí najednou. Některé naše věšáky jsou navíc velmi praktické i pro zavěšení klíčů a dalších předmětů zavěšených na menším očku.

 

SNADNÁ INSTALACE DO ZDI I DŘEVĚNÉ DESKY – Věšáky se montují pomocí hmoždinky a dříku (montáž do zdi) nebo šroubku (montáž do nábytku). Standardně je společně s věšákem dodáván instalační materiál pro jeho umístění na zeď. Věšák však lze montovat také do dřevěné stěny umístěné na zdi nebo do nábytku (např. do dvířek jako úchytku nebo do boční stěny skříně). Pokud chcete instalovat věšák do dřevěné desky, napište nám, abychom tomu mohli instalační materiál uzpůsobit. Návod na montáž ve formátu pdf též ke stažení zde:

Věšáky - Instalační návod

 

VĚŠÁK NEBO ÚCHYTKAVěšák lze namontovat do nábytku a může tak posloužit zároveň jako úchytka. Oproti úchytkám má o 2 cm delší kolíček a o 2 mm silnější montážní šroubek. Úchytky nelze montovat do zdi.

 

 Cena od 175 Kč

top produkt

Cena od 190 Kč
Cena od 270 Kč

top produkt


novinkaCena od 215 Kč

novinkaCena od 120 Kč


Cena od 195 Kč

top produktCena od 190 Kč


Cena od 175 Kč


Cena od 215 Kč