Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Online návrhy
Online návrhy

Vážení zákazníci,

 

uvědomujeme si, že vybrat věšáky či dekorace na zeď tak, aby ladily s ostatními doplňky v interiéru, nemusí být jednoduchá záležitost a vyžaduje i čas a trochu představivosti. Abychom Vám usnadnili zvolit ten správný design, barvy, počet, velikost či rozmístění našich doplňků (věšáků, nábytkových úchytek či dekorací), zpracujeme Vám návrh přes internet.

 

VIZUALIZACE NA FOTOGRAFII:

Na zaslanou fotografii místa (tj. zdi, šuplíků, nábytku apod.), kam zvažujete věšáky či další naše dekorace a doplňky umístit, Vám připravíme vizualizace dle Vaší specifikace. Můžete zaslat i více fotografií, abychom viděli celý interiér, tedy včetně podlahy, doplňků  apod., protože to vše může být důležité např. co do volby barevných odstínů.

 

VIZUALIZACE BEZ FOTOGRAFIE:

Pokud nemáte fotografii a přesto byste rádi viděli, jak k sobě například ladí určité barvy, vytvoříme Vám vizualizaci na čistém bílém či barevném podkladu.

 

Při tvorbě návrhů nás zajímají především Vaše představy týkající se:

 

  • TYPU VÝROBKU - věšák, úchytka nebo dekorace? Či jejich kombinace?
  • DESIGNOVÉ ŘADY - Bubliny, Piškvorky, Kaňky, Vážky .....?
  • POČTU - jste si jisti počtem nebo snad zvažujete více možností?
  • VELIKOSTI - jste si jisti velikostí a nebo zvažujete kombinovat více velikostí?
  • BAREV z našeho vzorníku - máte vybrány konkrétní barvy nebo alespoň odstínovou řadu (do růžova, do modra, do zelena ...)? Nebo chcete návrh od nás? Máme volit raději veselé výraznější odstíny nebo spíše tlumenější přírodní barvy? Máme se nějakým barvám vyhnout? Atd.
  • ROZMÍSTĚNÍ - do zhruba jaké výšky nad zemí? Chcete je uspořádat do řady, pravidelně, nepravidelně, nahodile ...? Nebo chcete návrh od nás?

 

K zaslané fotografii ještě doplňte alespoň jeden rozměr (šířku zdi, dveří, šuplíku, vypínač na zdi ...), abychom mohli odhadnout měřítko.

Všechny tyto informace nám umožní připravit pro Vás návrhy co nejvíce se přibližující Vaším představám.

 

CENA 

Cena se odvíjí od počtu fotografií, na které si přejete vizualizace vytvořit. Není tedy závislá na celkovém počtu dodaných fotografií interiéru ani počtu námi vytvořených návrhů :-)

 

Cena za základní vizualizace vytvořené na jedné z dodaných fotografií je 180,- Kč .

 

V případě, že si budete přát vytvořit vizualizace doplňkové - např. na dalších fotografiích stejného interiéru, pak cena za doplňkové návrhyna každou další doplňkovou fotografii už bude činit pouze 90,- Kč.

 

Počet vizualizací na jednu fotografii není omezen ani pevně stanoven a je individuální pro každou zakázku.

 

V případě, že hodnota objednaného zboží pak překročí 3.000,- Kč (bez poštovného), vizualizace bude zdarma a bude Vám odečtena z ceny objednávky.

 

JAK TUTO SLUŽBU OBJEDNAT

Pokud budete mít o náše online návrhy zájem, kontaktujte nás, prosím. Jakmile si s Vámi ujasníme Vaše představy a projdeme dodané podklady, zašleme Vám cenovou nabídku.

 

A zde ukázka vybraných online návrhů, které jsme pro naše zákazníky vytvořily:

 

1. Ukázka vizualizace samotných věšáků a věšáků v kombinaci s dekoracemi na zeď v designu Bubliny, barevně navrženo tak, aby ladilo k interiéru:         

 

vizualizace 1

 

2. Ukázka vizualizace věšáků, nábytkových úchytek a dekorací na zeď z designové řady Bubliny. Na přání v odstínech růžové a modré.

Dodané fotografie od klienta:

FOTO 1  FOTO 2  FOTO 3

Výsledné návrhy:

vizu 1  vizu 2  vizu 3

Zvolená varianta následně rozpracována na doplňkových fotografiích předsíně:

vizu 4  vizu 5  vizu 6

 

Novinky z našeho blogu

Tipy, jak odstranit oboustrannou lepící pásku
14.01.2021
Tipy, jak odstranit oboustrannou lepící pásku
Pěnová, nebo také montážní oboustranná lepící páska je oblíbená díky své pevnosti. Co když se ji ale rozhodnete sundat? číst celé
Jak originálně darovat peníze novomanželům
04.01.2021
Jak originálně darovat peníze novomanželům
Svatební strom Starý dub nabízíme jako knihu hostů, však s pomocí malých dřevěných kolíčků, jimiž na větvičky připnete bankovky, může posloužit i jako... číst celé
Umožňujeme online platby

Kontakt
Alexxi - hravý design
Taťána Vrágová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz